לקוחה ממליצה – ניבה, יולי 2008

לפני כשנה חצי הגעתי לעופר כשאני במצב נפשי קשה. הייתי בת 29, מובטלת מזה חצי שנה, סבלתי מדיכאון ומהתקפי חרדה והייתי אחוזת אימה מהחיים. במשך רוב הפגישה הראשונה בכיתי, אבל עופר היה אמפתי וקשוב ונתן לי תחושה של בטחון ותקווה.

הבחירה באימון (ולא בטיפול פסיכולוגי פסיבי) נבעה מתוך צורך עז שלי לבצע שינוי אקטיבי בחיי. אמנם הייתי משותקת מפחד והתקשיתי לתפקד בחיי היומיום, אך קיוויתי שבאמצעות אימון אישי אצליח לעמוד על רגליי מחדש.

התחלנו את האימון במשימות פשוטות שמטרתן לעורר חשיבה חיובית. בנוסף לכך, התחייבתי להתחיל להתעמל באופן קבוע כדי לרפא את גופי ונפשי גם בעזרת ספורט.

התרגילים הפשוטים והמעטים שניתנו לי גרמו לי להרגיש שאני מסוגלת לעמוד במשימות ושאולי, למרות כל מה שחשבתי, אני לא כישלון גדול כל כך. בהדרגה הוספנו משימות והתמקדנו בתחומים שאני אוהבת.

התוצאות נראו בשטח מהר מכפי שציפיתי. כחודש לאחר שהתחלתי להתאמן אצל עופר, התקבלתי לעבודה חדשה ומבטיחה, בתנאים טובים. העבודה החדשה הפיחה בי ביטחון עצמי וחילצה אותי מהניוון שבישיבה ממושכת בבית. במקביל המשכתי להתאמן ולעמוד במשימות בהצלחה. סוף סוף חזרתי לחייך.

תוך זמן קצר חזרתי לחיים במלוא מובן המילה. עבדתי, הרווחתי כסף, נפגשתי עם חברים מהם הסתגרתי במשך תקופה ארוכה, שיפרתי את הזוגיות הפגועה שלי, הצבתי לעצמי מטרות חדשות והשבתי לעצמי, אט אט, את האמונה בעצמי.

שלושת החודשים שהוקצבו לאימון חלפו במהירות ומכיוון שהרגשתי שאני על השביל הנכון, החלטתי להמשיך להתאמן עם עופר. כשמשהו מצליח, חשבתי, לא קוטעים אותו באיבו. ההחלטה הזו הוכיחה את עצמה מכיוון שבתקופה שבאה לאחר מכן חוויתי כמה משברים אישיים ורק בזכות הכלים שקיבלתי באימון הצלחתי להתמודד איתם באומץ.

תקופת האימון נמשכה לאורך שנה, במהלכה שיפרתי את הביטחון העצמי שלי, למדתי להתמודד עם קשיים בסבלנות וברוגע והגברתי את תחושת הסיפוק וההנאה שלי מהחיים.

אני זוכרת היטב שבתחילת האימון הייתי נשברת לעיתים קרובות, מתייאשת ובוכה, אבל עופר היה זמין גם בטלפון וידע לייעץ ולתמוך בי בכל פעם שנזקקתי לעצה מיידית. ככל שחלף הזמן ותחושת הביטחון שלי התעצמה, גיליתי שאני כבר לא צריכה להתקשר לעופר בכל בעיה ושאני כבר יודעת מה עלי לעשות במצבי מצוקה. בהתאם לכך, גם פגישות האימון התמעטו מפעם בשבוע לפעם בשבועיים ולאחר מכן – לפעם בחודש.

היום, כחצי שנה לאחר סיום האימון, אני נמצאת בשלב נפלא בחיי, מאושרת ומלאת ביטחון עצמי. אני מתפקדת במלוא המרץ בעבודה ובבית ומשיגה את מטרותיי בנחישות והתמדה. בקרוב גם אגשים את חלומי להיות אמא והחלומות הבאים ממתינים לי בפתח.

עופר הוא מאמן מצוין, אמין ומקצועי, ומעל לכל, בנאדם נפלא. ההשקעה, המחשבה, היחס האישי והאכפתיות הרבה שלו הפכו את האימון שלי להצלחה גדולה.

אני ממליצה על עופר לכל מי שמשווע לשינוי וצמיחה.

אני אסירת תודה לעופר על שסייע לי לחולל שינוי עצום בחיי.

בהערכה ותודה,

ניבה.

27.7.08

 

למכתבי המלצה של לקוחות נוספים – לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>