ממליצים

הגעתי אל עופר לקראת גיל 40, עם מטרה להתגבר על מחסום אישי ומקצועי שליווה אותי מזו תקופה בחיים.

אף שלכאורה הכל במקום, סקרנות, הכשרות, עבודות, הישגים, התנסויות והרפתקאות ממלאות השראה – לא היתה הנע\אה אמיתית, פול גז בניוטרל. ספקות מערערים ליוו את החיפוש הלא נגמר אחרי "המקום הנכון",מה גם שלא היה בטוח בכלל מהו. חוויתי חוסר שקט ותקיעות מתמשכת.

המפגשים התפרסו על פני תקופה לא ארוכה, והיו פוקחי עינים.

דברים התחברו די מהר: קודם כל לגבי הבנת הצרכים והרצונות שלי, ואז התמודדות מאוזנת עם דפוסים ופחדים דרך משימות מוגדרות שתאמו את החיפוש שלי.

אני משתדל מאז למדוד דרך, שינויי וחוויות, ולשחרר את ההתקבעות על המדדים המוכרים להצלחה או כשלון. להכנס לעשייה, לשחק את המשחק ולשחרר ביקורת עצמית. קיבלתי כלים נהדרים להשלים עם כל עשייה ודרך שאני בוחר ולקבל החלטות מודעות לקחת סיכון ולהתנסות. למדתי משהו על פתיחות, למידה אקטיבית מהחיים, חיבור טוב למציאות, ועל צמיחה במקומות שלא נעים בהם.

מתי שהוא באמצע התקופה בה נפגשנו, ובדיוק בזמן, הזדמנות נקרתה בדרכי, ועופר עזר לי לקחת החלטה אמיצה ממקום נכון. הבחירה הזו הביאה אותי למקומות שלא דמיינתי לפני שנה, מבחינה אישית ומקצועית, ועדין מתפתחת כחוייה משנת חיים. האתגרים החדשים וההתמודדיותיות לא מפסיקים להגיע וללמד, והצמיחה לא אחרה לבוא – עשרה חודשים אחרי תום התהליך המשותף אני רואה דברים מתהווים סביבי.

תודה עופר ! שמחתי מאוד להכיר אותך".

יונתן

נובמבר 2022


 

החיים הם אוסף של מצבים ומקרים ארעיים וקבועים שעלינו להתמודד איתם .

במשך השנים צברתי חרדות , קיבעון וקשיים בהתמודדות עם מצבים משפחתיים וחברתיים, שלא ידעתי איך להתנהל איתם.

פגשתי המון אנשי מקצוע שניסו לעזור לי ולהדריך אותי, אך ללא תוצאות משמעותיות. עד שיום אחד במקרה, רגע לפני ייאוש נתקלתי בשמו של ד"ר עופר אטד.

מהיום שפגשתי אותו חיי השתנו.

ממש כך. לאט ובהמון סבלנות מקצועיות ומקצוענות הצליח ד"ר עופר אטד לגרום לי לראות שאפשר גם אחרת. לאט לאט התחיל השינוי, המדהים, בהבנה שאפשר אחרת .

ד"ר אטד נתן לי את הכלים ואת זוית הראיה השונה וכמובן את האמונה בעצמי. החזיר לי את הביטחון העצמי שאבד, ואכן השינוי ניכר מאוד, איכות החיים והבריאות הנפשית השתפרו לבלי הכר.

השינויים שאני עושה בהדרכתו והנחייתו של ד"ר עופר אטד משפיעים לטובה לא רק עלי אלא גם על בני משפחתי וגם על הסביבה הקרובה. השינוי שאני עוברת משפיע על שינויים במשפחה שלי והם פורחים ופורשים כנפיים, תענוג גדול.

ממליצה בחום ובהמון הערכה על אימון לחיים טובים יותר, אחרים ובריאים יותר עם ד"ר אטד.

זיכרו שאף פעם לא מאוחר! צריך רק רצון ונכונות לעשות!

אני עושה את התהליך בגיל 65. חבל שלא לפני.

דובית שליק
מגני תקווה

אוגוסט 2022


 

הכרתי את עופר דרך אחותי שנעזרה בו וראתה תוצאות מדהימות.

החלטתי גם אני לנסות ולראות אם עופר יוכל לעזור לי לשנות כמה מהתכונות אופי שלי שגורמות לי לחיות בלחץ ולא להנות מהרבה דברים.

אני חי באיטליה כך שהחלטנו כמובן על פגישות בזום.

כבר מהפגישות הראשונות עופר נתן לי כלים כדי להתמודד עם רגעים קשים בחיי היום יום וכיצר לשנות הרגלים שהיו טמועים עמוק באישיות שלי.

לא האמנתי שהשינוי אפשרי ושהרבה יותר קל ממה שחשבתי.

במשך מעט חודשים הפגישות ממש עזרו לי לשנות הרגלי חיים שליליים ולהתחיל לחשוב בצורה חיובית על דברים שתמיד הציקו לי.

גם חיי הזוגיות שלי עברו שינוי חד והויכוחים עם אישתי הפכו לנדירים.

תודה עופר על העזרה המצויינת והיעילה.

ד"ר איציק פליישמן

יוני 2022


 

הגעתי אל עופר באמצע העשור השלישי לחיי, בשיאה של תקופתה מאתגרת ביותר מבחינה רגשית, ובמטרה לפתור מספר בעיות עימן נאלצתי להתמודד.

לאורך התהליך כולו, שהיה קצר, יעיל וממוקד, עופר היה קשוב, רגיש ופרקטי, ונתן הרגשה שהוא מוכן להשקיע את כל כולו בדרך המשותפת, במטרה שלי יהיה טוב יותר.

עופר עזר לי להתגבר על המכשולים שעמדו בפניי, לפתור את הבעיות בגללן הגעתי, ולמצוא תשובות לשאלות שכלל לא ידעתי שיש לי. מעבר לכך, אני מרגיש שעופר צייד אותי בכלים יעילים מאוד להמשך הדרך, שיעזרו לי להתמודד עם כל אתגר מולו אעמוד, לדרוש מעצמי יותר, ולהיות מודע יותר לעצמי ולטובתי.

כבונוס – לעופר ידע כללי מרשים ביותר ומכל פגישה יצאתי עם לפחות 2-3 פרטי מידע חדשים (ורלוונטיים!).

עופר, מודה לך על הכול ומעריך המון!

יובל

אפריל 2022


אי אפשר לטעות לגבי עופר אטד.

למרות שהייתי ספקן בהתחלה, החשששות התפוגגו כבר בפגישה הראשונה. עופר דיבר איתי בגובה העיניים וגרם לי להפתח.

הוא אינטליגנט, בעל ידע אדיר בכל נושא (אל תנסו אותו) ופשוט בנאדם מקסים וזאת בנוסף להיות איש מקצוע מהמעלה הראשונה בכל הנוגע לאימון ופסיכולוגיה חיובית.

למדתי ממנו המון. הוא פשוט תרופה טבעית לנפש.

תודה על הכל,

ברק

ספטמבר 2020


במסגרת לימודי תואר ראשון הכרתי את עופר כמרצה לפסיכולוגיה חיובית וגיליתי שהוא גם מאמן אישילאחר פתיחת העסק בתחום המשכנתאות והפיננסים מאוד רציתי להכין מצגת ולצאת לדרך. הרגשתי שיש לי סוג של מכשול לעמוד מול קהל במהלך ההרצאות וגם לא הייתי בטוחה אם המצגת שלי ברורה.

החלטתי לפנות לעופר כדי ליצור את המצגת המתאימה להרצאות וגם לעבור את המכשול – עמידה מול קהל. לאחר מספר פגישות, יצאתי לדרך. התחלתי מההרצאות שהביאו לקוחות, התרגשות חיובית, סיפוק ועוד.

לאחר מכן, קיבלתי זימון לועדה בכנסת אשר במסגרתה נאמתי ואף קיבלתי פידבקים חיוביים רבים. לאחרונה התחלתי גם בשיתוף פעולה בכתבות עם ערוץ 12 . אני מאוד מרוצה מהתהליך בו קיבלתי המון טיפים להמשך הדרך וכמובן שמהתוצאה הסופית.

עופר,

תודה רבה על יחס אישי, הבנת הצרכים שלי, מענה לכל השאלות, הכנה מושלמת להגשמת ה-חלום וזמינות.

לכל מי שמרגיש צורך באמון אישי, אני ממליצה לפנות לעופר.

בתודה ובברכה,

נטליה אומנסקי

פאזל פיננסי – ייעוץ משכנתאות וכלכלת המשפחה

https://www.facebook.com/FinancialPuzzle/

מאי 2020


 

עופר יקר

אני מנסה לנסח את מכתב התודה הזה כבר די הרבה זמן.. התודה היא כל כך גדולה שאפילו לאישה וורבלית שכמותי קשה למצוא את המילים :-)

הגעתי אליך עם רשימת משאלות מאוד ברורה. חשבתי שאני יודעת בדיוק איזה שינוי אני מחפשת וחשבתי שאני יודעת בדיוק מה מעיק עלי: שאני לא מושלמת.
הייתי בטוחה שאפשר להגיע לשלמות הזאת. הייתה לי רשימה שחשבתי שמתארת את השלמות הזאת, וחשבתי שרק עוד קצת מאמץ מצידי וקצת עזרה ממך ואגיע לשם.

התהליך היה מאוד עדין.
לאורך התהליך הרגשתי שינויים חיוביים משמעותיים בכמה תחומים בחיים, אבל לא ידעתי לשים את האצבע מה בדיוק משתנה.

רק בפגישתנו האחרונה הבנתי כמה משמעותי היה התהליך שעברתי בליווי שלך, והצלחתי לקרוא לשינוי בשמו: שחרור.
שחרור מהצורך להיות מושלמת ושדברים יתרחשו לפי תסריט מושלם.
באופן פרדוקסלי, דווקא השחרור מהמרדף אחרי השלמות פינה לי המון אנרגיה להגיע למקומות שרציתי להגיע אליהם, ובהנאה שלא הכרתי קודם.

ליווית אותי והכוונת אותי להגיע למקום שכל כך רציתי להיות בו, ולהפתעתי בדרך לגמרי אחרת מהדרך שחשבתי שתביא אותי לשם.
עשית את זה עם הרבה צניעות ועדינות, ובדרך שבאמת אפשרה לי לאמץ את התובנות החדשות והמשמעותיות האלה ולהפוך אותן לחלק אמיתי ממני.

בצניעות אמרת לי בפגישתנו האחרונה, כששיבחתי אותך והודיתי לך, שאני עשיתי את כל העבודה ואתה רק סיפקת מסגרת, אבל האמת היא שהחלק שלך היה עצום.
אני מאמינה שהצניעות הזו שלך היא חלק מסוד ההצלחה שלך ומהיכולת הגבוהה שלך ללוות בן אדם לשינוי משמעותי, כי מעבר ליכולת שלך לזהות את המכשולים וללוות תהליך – לאורך כל הדרך נתת לי את המקום שלי ואת הזמן שלי למצוא את הכוחות ולהגיע לשם.

אני מלאת הערכה ותודה!

ב.

מרץ 2017


הגעתי אל עופר במטרה לרדת במשקלעופר הנחה אותי בצורה ידידותית ומקצועית ועזר לי לרכוש מספר כלים מאוד פשוטים שעזרו לי ליצור שינוי מהיר בהרגלי החיים שלי.

עופר תיקשר איתי בצורה שהיתה מצד אחד אמפטית וחברית ומהצד השני דורשנית במקומות שצריך.

הגישה הזאת בעצם לימדה אותי לדרוש מעצמי שינוי בלי להרגיש שהחופש שלי מאוייםמדובר בקו תפר דק מאוד שעופר לימד אותי להתכוונן אליו.

אני ממליץ על עופר בחום בעיקר למי שמחפש זוית חדשה ויעילה להתמודדות עם ירידה במשקל.

עופרתודהנתראה בהמשך הדרך.

אורן משקובסקי

יוני 2015


עופר,

הכרנו לפני כשנתיים מתוך כוונה שתעזור למשפחה צעירה לצאת ממצוקה כלכלית ואישית לא פשוטה. הפשלת שרוולים ונכנסת לעומק הדברים ללא חשש ועם מטרה ברורה: להוציא אותם מהבוץ.

בהדרכתך לאט לאט דברים התייצבו בכל המובנים, הזוג התמיד במקומות העבודה, משק הבית התייצב והילדים נהנו מבטחון ויציבות שהיו חסרים עד מאד. דברים אלו לא היו מובנים מאליהם בשנים האחרונות.

לא פשוט המקום בו עמדת, לשמור על הפרטיות והמקום של הזוג במשפחה מצד אחד ולהעמיד אותם על הרגליים תוך קבלת החלטות קשות מצד שני.

היכולת שלך להעביר את המסרים בצורה ברורה, פשוטה ומכוונת מטרה הפכה את התהליך לנסבל עבור כל הצדדים המעורבים עם תוצאות מרשימות בפרק זמן קצר יחסית (בפרמטרים מדידים כגון גובה הכנסות, מינוס, יציבות במגורים וכו').

מערכת היחסים שנרקמה תודות לאישיותך הנעימה תלווה אותנו עוד שנים וזהו רווח נקי שלנו.

תודה מכולנו…

שירלי והמשפחה

יולי 2014


שמי ברק זונטג ואני סטודנט שסיים שנה ג בחוג לשרותי אנוש .

ברצוני להביע ולומר המון תודה מקרב לב למרצה אשר שאבתי ממנו המון בשנה החולפת והוא מר עופר אטד. מר אטד לימד אותי השנה שני קורסים לא פשוטים אך מהנים מאוד והם פסיכולוגיה חיובית ואת הקורס יסודות האימון (קואצינג) .

את השיעורים מר אטד העביר בצורה מעניינת ומאתגרת ובסוף כל שיעור הייתי יוצא עם תובנה חדשה ומיישם בחיי האישיים. בשלב מסוים זה כבר הפך לי להרגל. אני רוצה להודות לו על האוזן הקשבת ועל העצות שנתן לי כאשר הייתי זקוק להן ,עופר תמיד ענה בסבר פנים יפות וברוגע .

אני כותב את המכתב הזה מכיוון שחשוב לי שעוד תלמידים בחוג יזכו למרצה כזה שנותן יחס אישי ומכל הלב ומאמין בכל סטודנט ביכולות שלו .

לדעתי מר עופר אטד הוא נכס יקר לחוג ,אשמח אם תאמרו לו תודה רבה בשמי כיוון שאני כבר לא לומד עימו וחשוב לי שיקבל מילה טובה כי זה מגיע לו !

ושוב תודה רבה לעופר על קורסים מדהימים (אם כי לא קלים כלל) ותודה על היחס החם .

ברק זונטג

אוגוסט 2012


עופר היקר,

כל מילה לא תביע את תודתי לך.

פניתי אליך לראשונה באוגוסט השנה (2011) בעקבות הפרעת אכילה של ביתי, בת 17 (הפסקת מחזור של 3 חודשים), דיכאון, לחץ נפשי מהבגרויות (ילדה ששואפת ל 100 נקודה לא פחות!!!!), לחץ מפרשת הדרכים שבה היא נמצאת (עתודה, לא עתודה, צבא או שירות לאומי), ביטחון עצמי נמוך מאוד (חושבת שהיא לא יפה, לא שווה כלום).

הבטחות לא הבטחת אבל אוזן קשבת היתה. היא היתה לכל פניה ולכל שאלה (טלפונית או באימייל) אם ממני או מביתי. הכימיה ביניכם, בפגישה, זרמה כבר מהדקה הראשונה (אחת הבעיות שהיו לה שהיא לא יכלה לנהל שיחות ארוכות).

ו… הפלא ופלא!!! לאחר בערך 5 מפגשים אולי 6 ביתי פורחת!!!! חזרה לאכול, חזר לה המחזור, כבר לא מפריע לה ציון 96, היא צוחקת, משחקת עם האחים שלה, נותנת עצות לאחותה, מ ד ה י ם ! ! ! כבר לא דואגת מה יהיה, לוקחת את החיים יותר בקלות.

הבעיה נפתרה, ב"ה, וגם הכאבים ברגליים נעלמו!!! ודרך אגב – גם הציונים עלו!!!!! קיבלתי ילדה חדשה!!!!!!  (ללא פרוזאק, ללא אישפוזים)

ועל כך, עופר היקר,  לך ה      ת ו ד ה ! ! !

רונית ג.

אוקטובר 2011


פתאום בגיל 28 אתה נופל לבור.

לא סתם בור, בור עמוק מאוד וחשוך מאוד. אתה מוצא את עצמך מבוהל, מפוחד – משותק!

פתאום הכל חסר חשיבות, תפל, אפל ואין אופק, אין עתיד, אין כוח. איך תוכל לעבור את זה לבד? תוכל בכלל לעבור את זה? לצאת מזה?? יש בכלל טעם לנסות?

ובאותו מקום שחור מצאתי נקודת אור, בהתחלה לא האמנתי בה, אך היא אמרה שאפשר לצאת מזה, שאני יכול שאני מסוגל ובעזרתה גם עשיתי זאת.

אותה נקודת אור הייתה עופר, אני מודה, בהתחלה הייתי סקפטי, לא האמנתי, קאוצ'ר?! מה זה יעזור….

עופר הוא לא עוד סתם קואצ'ר – הוא אדם מקסים, מבין מעודד, גורם לך להבין שצריך לשנות ושלך יש את הכוח לעשות את זה, יד ביד איתו תנצח את הכל.

וזה נכון, במהירות שיא ממקום ששיתק אותי, שגמר אותי יצאתי טיפסתי וצמחתי, למקום יותר גבוה משהייתי בו בעבר.

עופר עזר לי למצוא כוחות שהיו בתוכי כל הזמן אך לא יכולתי למצוא אותם לבד.

הוא עזר לי להבין ולהפנים איך אפשר וצריך להתמודד עם הפחד, החרדה – האפלה, להסתכל לה בעיניים ולדעת שאני יותר גדול מזה.

לנסות, להעז ולהצליח – דברים שלפני שהכרתי את עופר, ולפני התהליך שהוא עבר איתי והעביר אותי לא חשבתי שאפשר, לא האמנתי שאני יכול.

תודה לך עופר, לא רק על זה שהחזרת אותי לחיים, גרמת לי להבין, להפנים ולעשות – לעצב את החיים שלי כמו שאני רוצה שהם יהיו, בלי חששות, בלי פחדים, וגם אם הם עולים וצפים לפעמים, לזקוף קומה ולהמשיך הלאה.

תודה לך.

אמיר ר.

אוקטובר 2011

___________________________________________________________________

Ofer,

I'm glad that I found you whilst studying for my MBA. Without the support and structure I got from our meetings, I'm not certain how I would have managed the myriad challenges I faced: navigating a new relationship, defining a career path, and maintaining my studies all in a foreign culture.

I very often found myself looking forward to our meetings because I knew that I would be able to get a sense of priority and order from chaos. The times you assigned exercises in between sessions also supported my ability to analyze problems. Your ability to reflect back my own priorities was very useful in sorting out my options.

Best of luck in your new adventures in a new continent. The people who will get to work with you in Australia are lucky to have the chance to learn from you.

Best,
MLR

Feb. 09

___________________________________________________________________

עופר,

הגעתי אליך במצב נפשי קטסטרופאלי, אדם מבולבל אין לי כיוון בחיים, לא יציב, תמיד בתנועה ממקום למקום צפון דרום דרום מרכז מרכז צפון פשוט חיפשתי את עצמי, לא ידעתי אם אני יהודי שחי בכפר או דרוזי שחי בעיר, לא הצלחתי לשלב בין שתי המנטאליות, החלפתי הרבה מקומות עבודה הרבה מכללות, תמיד הייתי מתחיל לימודים ומפסיק אחרי חודשיים של לימודים, בפגישה הראשונה איתך הייתי אדם עצבני ואגריסיבי, הרגשתי שכל העולם נגדי, אבל כבר באותה פגישה שמתי לב לסבלנות ולסובלנות שלך, היית אוזן קשבת, בפעם הראשונה הרגשתי שאני מדבר עם אדם שמבין את המצוקה שלי, ומאז אמרתי לעצמי זה האדם שאני מחפש, וכך היה.

הפגישות שלנו נמשכו יותר מארבעה חודשים במהלכן חזרתי לעצמי, אדם שיש לי מטרה בחיים, יציב, במיוחד בלימודים סיימתי סמסטר ראשון בהצלחה והכל בזכותך, לא הייתה דרך קלה יש פגישות בסיומן אהבתי אותך ויש פגישות בסיומן שנאתי אותך אבל ידעתי שזאת הדרך הנכונה, האמנתי בך לאורך כל הדרך וניצחתי.

מאחל לך חיים של בריאות, אושר, עושר וכושר

דניאל.

פברואר 2009


עופר,

עם סיומה של תקופה בה אימנת וליווית את גל ברצוננו להודות לך על האיכפתיות, הרצינות והמקצועיות שאיפינו מאד את הקשר כפי שנראה לנו ההורים .

האימון התחיל במטרה לתמוך ולוות את גל בתהליך הירידה במשקל והתפתח לכיוונים אחרים שהיו חשובים לא פחות שסייעו לגל לעשות שינוי כה משמעותי בחייה .

אין ספק שבזכות אישיותך ונסיונך הצלחת למצוא את הדרך הנכונה לכוון ,לתמוך וכנראה גם להשפיע על השינוי שעברה גל ועל הכלים והבטחון שרכשה .

ועל כל זאת תודתנו הכנה ואיחולי הצלחה בהמשך,

חוה ודוד

13.12.2008


עופר יקר,

אתה איש יקר ונדיר.

כשחיפשתי מאמן אישי בדקתי מספר אופציות וכשהגעתי לאתר שלך, הרגשתי שזה זה! ואכן, האינטואיציה לא אכזבה.

חיפשתי מאמן שיצליח להוציא ממני את ה"אני העצמי" על כל הבעיות והאתגרים.

בחוכמתך הרבה, הצלחת להבין מהר מאד את הבעיות שעצרו אותי מלהשיג את המטרות הרצויות והצלחת לכוון אותי בעדינות, תוך שמירה על "האני העצמי שלי".

נתת לי להבין, בדרכי, בזמני ועפ"י מידת הבשלות שלי ומידת ההבנה שלי, את התהליכים המתאימים שחשבת לנכון להעביר לי, במטרה שהם יקדמו אותי להשגת המטרות הרצויות.

בשורה התחתונה, וזה הדבר החשוב ביותר!

עזרת לי רבות, הבאת לי תועלת רבה והצלחת למקד אותי לדרך ההצלחה שאני עדיין, נהנה ממנה, בכל יום!

 מעבר לנושא "המקצועי" והיותך מאמן מקצועי ומקצוען, אתה איש נפלא, חבר חם לב ואדם רחב אופקים ואשמח להמליץ עליך בכל הזדמנות!

שלך בהערכה רבה,

דורון ל.

נובמבר 2008


לפני כשנה חצי הגעתי לעופר כשאני במצב נפשי קשה. הייתי בת 29, מובטלת מזה חצי שנה, סבלתי מדיכאון ומהתקפי חרדה והייתי אחוזת אימה מהחיים. במשך רוב הפגישה הראשונה בכיתי, אבל עופר היה אמפתי וקשוב ונתן לי תחושה של בטחון ותקווה.

הבחירה באימון (ולא בטיפול פסיכולוגי פסיבי) נבעה מתוך צורך עז שלי לבצע שינוי אקטיבי בחיי. אמנם הייתי משותקת מפחד והתקשיתי לתפקד בחיי היומיום, אך קיוויתי שבאמצעות אימון אישי אצליח לעמוד על רגליי מחדש.

התחלנו את האימון במשימות פשוטות שמטרתן לעורר חשיבה חיובית. בנוסף לכך, התחייבתי להתחיל להתעמל באופן קבוע כדי לרפא את גופי ונפשי גם בעזרת ספורט.

התרגילים הפשוטים והמעטים שניתנו לי גרמו לי להרגיש שאני מסוגלת לעמוד במשימות ושאולי, למרות כל מה שחשבתי, אני לא כישלון גדול כל כך. בהדרגה הוספנו משימות והתמקדנו בתחומים שאני אוהבת.

התוצאות נראו בשטח מהר מכפי שציפיתי. כחודש לאחר שהתחלתי להתאמן אצל עופר, התקבלתי לעבודה חדשה ומבטיחה, בתנאים טובים. העבודה החדשה הפיחה בי ביטחון עצמי וחילצה אותי מהניוון שבישיבה ממושכת בבית. במקביל המשכתי להתאמן ולעמוד במשימות בהצלחה. סוף סוף חזרתי לחייך.

תוך זמן קצר חזרתי לחיים במלוא מובן המילה. עבדתי, הרווחתי כסף, נפגשתי עם חברים מהם הסתגרתי במשך תקופה ארוכה, שיפרתי את הזוגיות הפגועה שלי, הצבתי לעצמי מטרות חדשות והשבתי לעצמי, אט אט, את האמונה בעצמי.

שלושת החודשים שהוקצבו לאימון חלפו במהירות ומכיוון שהרגשתי שאני על השביל הנכון, החלטתי להמשיך להתאמן עם עופר. כשמשהו מצליח, חשבתי, לא קוטעים אותו באיבו. ההחלטה הזו הוכיחה את עצמה מכיוון שבתקופה שבאה לאחר מכן חוויתי כמה משברים אישיים ורק בזכות הכלים שקיבלתי באימון הצלחתי להתמודד איתם באומץ.

תקופת האימון נמשכה לאורך שנה, במהלכה שיפרתי את הביטחון העצמי שלי, למדתי להתמודד עם קשיים בסבלנות וברוגע והגברתי את תחושת הסיפוק וההנאה שלי מהחיים.

אני זוכרת היטב שבתחילת האימון הייתי נשברת לעיתים קרובות, מתייאשת ובוכה, אבל עופר היה זמין גם בטלפון וידע לייעץ ולתמוך בי בכל פעם שנזקקתי לעצה מיידית. ככל שחלף הזמן ותחושת הביטחון שלי התעצמה, גיליתי שאני כבר לא צריכה להתקשר לעופר בכל בעיה ושאני כבר יודעת מה עלי לעשות במצבי מצוקה. בהתאם לכך, גם פגישות האימון התמעטו מפעם בשבוע לפעם בשבועיים ולאחר מכן – לפעם בחודש.

היום, כחצי שנה לאחר סיום האימון, אני נמצאת בשלב נפלא בחיי, מאושרת ומלאת ביטחון עצמי. אני מתפקדת במלוא המרץ בעבודה ובבית ומשיגה את מטרותיי בנחישות והתמדה. בקרוב גם אגשים את חלומי להיות אמא והחלומות הבאים ממתינים לי בפתח.

עופר הוא מאמן מצוין, אמין ומקצועי, ומעל לכל, בנאדם נפלא. ההשקעה, המחשבה, היחס האישי והאכפתיות הרבה שלו הפכו את האימון שלי להצלחה גדולה.

אני ממליצה על עופר לכל מי שמשווע לשינוי וצמיחה.

אני אסירת תודה לעופר על שסייע לי לחולל שינוי עצום בחיי.

בהערכה ותודה,

ניבה.

27.7.08


התחלתי בתהליך אימון (בעיקר בתחום העבודה) אצל עופר בחודש מאי 2007.

תוך מספר חודשים, בעקבות יישום עצותיו של עופר והמעקב הצמוד שניהל, הרגשתי בשיפור ניכר בהתמודדות היעילה עם ביצוע המשימות הנדרשות.

בנוסף, בתקופת האימון חל שיפור ביתר תחומי החיים. במהלכה אף מצאתי את אהבת חיי (לה אני עומד להינשא בקרוב ב"ה).

לאחר שחשנו (עופר ואני) כי המסרים בתהליך האימון הופנמו, החלטנו יחד על הפסקת תהליך האימון.

עופר הינו מאמן מקצועי ומיומן ביותר, ומעל לכל - אדם טוב ומיוחד.

אני ממליץ בחום על עופר כמאמן אישי, וסמוך ובטוח כי הוא יוכל לסייע בכל תחום בו עצתו נדרשת.

אלעד

אפריל, 2008


נחשפתי אל עופר בעקבות מאמר שלו שקראתי באינטרנט.

הייתי לפני עבודה חדשה, מפוחד, מלא בביקורת עצמית שלילית וחדור במסקנות אישיות ובתובנות הרסניות.

עופר התגלה כאיש שיחה מעניין, שנון ואף משעשע :-), מקצוען, כן ואמיתי.

הדהימו אותי יכולות הניתוח והבוננות של עופר- אותי ואת מהלכי חיי.

עצותיו ואמירותיו איזנו אותי ושיפרו בצורה ניכרת את אופן ההבטה שלי על עצמי ועל הזולת. למדתי להיות חיובי, להסתכל יותר נכון על המציאות להיפטר ממשקעי עבר ומאופני חשיבה והרגשה מעוותים ושליליים.

קיבלתי מעופר מתנה חשובה – להרגיש בצורה עמוקה ומהותית שאני טוב, בסדר ולגיטימי.

אני ממליץ מכל הלב על עופר כמאמן אישי.

בעיני, עופר הוא אדם רגיש וחכם שקולט בצורה בהירה את האדם שמולו ויודע לכוון אותך אל המקומות שבהם תמצא יותר אושר ושמחה.

תודה עופר מכל הלב.

עזרת לי מאד.

חגי,

אפריל, 2008


במהלך ששת החודשים האחרונים הייתי בתהליך של אימון אצל עופר.

אני בעלת מקצוע טיפולי, ובעבודתי אני עוסקת בטיפולים זוגיים, אישיים ומשפחתיים.

הגעתי לעופר לאחר שהחלטתי לעשות שינוי, ולעבור לעבוד כעצמאית. ההחלטה לא הייתה קלה, והביצוע – קשה שבעתיים. ידעתי שאני זקוקה לתמיכה ויד מכוונת. חשבתי שמתאים לי בשלב זה של חיי להיעזר בהליך של אימון אישי.

לא הכרתי מאמנים, והתלבטתי איך לבחור מאמן. בחרתי בעופר לאחר שחיפשתי דרך האינטרנט, ומשהו באופן הכתיבה שלו מצא חן בעיני. חברי למקצוע היו מאד ספקנים לגבי שיטת הבחירה שלי, אולם הזמן הוכיח שצדקתי, והאינטואיציה שלי עבדה מצוין.

עופר אדם אינטליגנטי מאד, קשוב, אכפתי, אנושי – ובעל חוש הומור נהדר.

מהר מאד הרגשתי חופשייה לחלוק עימו את ההתלבטויות והפחדים שמציפים אותי בדרכי החדשה. בתהליך האימון, עופר לא דחק בי יתר על המידה, כיבד את הקצב שלי, ואת הדרך שבה אני מעדיפה להתקדם.

הרגשתי שאני עושה זאת בדרכי שלי, עם תמיכה והכוונה של עופר.

היום אני עדיין בתחילת דרכי כעצמאית – אבל הכלים והדחיפה שקיבלתי בתהליך האימון עוזרים לי להמשיך ולהתקדם.

אני ממליצה בחום.

מ. ז.

מרץ, 2008


הכרתי את עופר דרך חברה לעבודה.

עד אז, כאשר היו לי מחשבות לגביי חיי האישיים,קריירה,חבר, משפחה וכד' ורציתי לשתף מישהו חשבתי שפסיכולוג הוא איש מקצוע היחידי שאליו אפשר לפנות.

ביננו, המחשבה ללכת לפסיכולוג היתה קצת כבדה בשבילי.

חברתי אמרה לי שעופר הוא לא פסיכולוג ,אלא מאמן, שהוא כמו חבר שיושב איתך ודוחף אותך לדברים שאת רוצה לעשות אך אין לך אומץ,מפחדת או לא יודעת איך.

הוא שם בשביל לנתב לך את הדרך בצורה הכי נוחה ונכונה ולעזור לך.

לקח לי לפחות שלושה חודשים עד שהחלטתי שאני הולכת על זה.

עד הפגישה העשירית, עם עופר, כבר התקדמתי בקריירה, הרווחתי יותר כסף, ניסיתי דברים שפחדתי לנסות והכי חשוב לא פחדתי לעשות טעויות.

לפעמים אנחנו צריכים מישהו שייתן "פוש" קטן כדי שמשהו "יזוז" אצלנו.

עופר היה זה שעשה את זה בשבילי.

אני ממליצה לכל אחד שצריך את החיזוק והדחיפה ולא בטוח שהוא מסוגל לבד.

עופר יהיה שם,גם אחרי הפגישות מתי שרק צריך.

למדתי להכיר את עופר כאיש מקצוע מעולה ובן אדם שנעים ונוח להיות במחיצתו.

ממליצה בחום,

רוני.

10.7.07


עופר,

כמעט שנה עברה מאז שהכרנו.

אני זוכר איך בתחלה הייתי מלא בחששות, תוהה מה זה בעצם קואצינג', והאם זה יכול לעזור לי.

כבר בפגישה הראשונה נתת לי משימה, להגדיר באיזה מקום אני נמצא בכל תחום בחיים, ובשבוע שלאחריו כבר הרכבנו תוכנית פעולה.

עזרתי לי מאוד לגבש מטרות בחיים, להבין מה אני רוצה, במה כל מהלך כרוך, ובלסוף עזרת לי להגשים את המטרות ולהגיע ליעדים.

להצליח בלימודים, להוריד במשקל, לפתח את הגוף כמו שצריך במכון כושר, לדעת איך להסתדר במצבים מסוימים בחיים.

בשיחות שלנו יכולתי לפתוח את כל מה שעל הלב ולהתלבט בקול רם על כל נושא שבעולם, ולדעת שמולי בן אדם אובייקטיבי שמוכן לעזור, למשוך אותי קדימה, ושאני חשוב לו כאילו הייתי הבן שלו עצמו.

מה שהכי מצא חן בעייני זה שבניגוד לגישה הפסיכולוגית, פה עומד מולך אדם, משתף אותך בכל הכנות, מנסה לעזור לך ולמצוא פתרונות, וכל זה במחיר הוגן ובהרגשה כיפית.

עופר אני מאחל לך שתעלה ותצליח, אתה אדם מוכשר בטירוף, מלא כריזמה, כוח פעולה ואני בטוח שעוד אשמע עליך בעתיד.

מעריך מאוד,

יונתן.

23.6.07


את תהליך האימון ליוותה תחושת אחריות רבה מצד עופר, המון אכפתיות ודבקות רבה במשימה.

רמת המוכנות של עופר בכל פגישה היתה גבוהה מאד והדבר בא לידי ביטוי בכך, שהשיחות הקודמות היו חקוקות היטב בראשו, ובמידע זה הוא עשה שימוש מושכל בפגישות הבאות למטרות השוואה והבהרה, אשר תרמו רבות להתקדמות התהליך.

אם נותרו שאלות פתוחות או אם עופר חש, כי דרוש ליבון נוסף לעניין, הרגשתי תמיד, שלפגישה הבאה הוא מגיע מוכן עם תשובות
(ועם שאלות חדשות…).

האווירה בה התנהלו הפגישות היתה נעימה מאד, והקנתה תחושת בטחון להיפתח ולומר כל דבר אשר עולה בראש, דבר שבעיני היה חשוב מאוד להתקדמות התהליך.

לא הייתי מסוגלת להגיע לשום מקום ולעשות עבודה עם עצמי אם לא הייתי חשה בטחון ואמון במאמן שלי.

מעבר לתחושת הנינוחות והאמון שעופר מקנה, הוא בעל יכולת אדפטציה מדהימה לאדם היושב מולו. הוא יודע כיצד לפנות אליו ולפתוח אותו יותר ויותר לקראת השינוי המתחולל בתוכו.

הרגשתי שהכלים אשר אני מקבלת בכל פגישה מלווים אותי במהלך כל השבוע, ולמעשה אני נמצאת בתהליך של חשיבה ועשייה במשך 24 שעות ביממה.

במידה והתעוררו שאלות, בעיות , תובנות והארות פניתי לעופר גם מחוץ למסגרת הפגישות והוא תמיד הראה נכונות ורצון לעזור.

אני ממליצה בחום !

ענת.

12.6.2006


הגעתי לעופר באפיסת כוחות. חילוף החומרים שלי היה נמוך מאד אחרי שנים של אנורקסיה. המשקל היה מעט נמוך מהנורמה והייתי מותשת נפשית.

לא הייתה לי דרך להחלים לגמרי מבלי להתעמל, אבל סבלתי מאימה משתקת מפני ספורט בגלל אובססיה רצחנית לכל פעילות גופנית בתקופת המחלה. כל התעמלות נראתה לי כמסכנת את המצב שהייתי בו שהיה ממש לא מזהיר אך יציב.

המטפלת שלי הפנתה אותי לעופר והתחלנו לעבוד.
חיפשנו את המקום הבריא שבי שנהנה מספורט ונקי מדפוסי חשיבה שליליים ומעכבים.
ניסיתי לעודד את עצמי ולמדתי להחליף את "זוזי כבר, פרה שמנה" ב"יאללה מותק, את יכולה!". הגישה הייתה ספורט שבא להבריא אותי, ולא לדרדר אותי.

לאט לאט מסת השריר שלי עלתה והפעם קיבלתי את העליה במשקל ממקום של בריאות והתחזקות. בהדרגה עליתי בצריכת הקלוריות עד לכמות תקינה.

בהתחלה הייתי תלויה מאוד בעופר ולא יכולתי אפילו לעמוד בחדר הכושר לבד. אחרי כמעט שנה כבר הייתי מוכנה להתעמל לבד והרגשתי ששוחררתי לחופשי מהפחדים.

עופר נתן לי את הביטחון, והפעם רציתי גם לקבל אותו.
הרעיון היה שעופר יעזור לי לבנות את הכנפיים שלי, ובסופו של דבר אני "אעוף" לבד.

היום אני מתאמנת כבר כמעט שנה בלי עופר בתדירות של ארבע פעמים בשבוע, אימון משקולות ואירובי.

עליתי כחמישה ק"ג, אני במשקל תקין ומרגישה טוב עם הגוף שלי, הכי טוב שהרגשתי מעודי.

אני אוכלת הכל ואפילו צורכת יותר קלוריות מאישה ממוצעת, משום שאני מתאמנת.

גם החיים האישיים שלי טובים מאי פעם. למעשה, הם מצוינים !

את השינוי הגדול שעברתי אני זוקפת הרבה מאד לזכות עופר.

תודה ענקית וברכת הצלחה,

ע.י.

15.3.06

3 Responses to ממליצים

  1. Znati Nofar אומר:

    מרשים בהחלט :)

  2. Hadas Fester אומר:

    איזה יופי!! כיף לקרוא! :)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>