הדרכת מאמנים

הדרכה (Supervision) הוא תהליך באמצעותו נעזר מאמן במאמן מדריך בכדי להמשיך ולשפר את יכולותיו האימוניות, במסגרת תומכת ומאפשרת. ההדרכה נהוגה ברוב המקצועות הטיפוליים בהם היא אף מוגדרת כחובה לצורך קבלת ההסמכה. לאור אופיו הקרוב של התהליך האימוני לזה הטיפולי, הולכת וגוברת בשנים האחרונות ההכרה בחשיבותו של תהליך ההדרכה גם לעוסקים בתחום האימון. המודעות לחשיבות ההדרכה עולה גם בקרב הלקוחות והשאלה האם המאמן נמצא בהדרכה באופן שוטף הופכת לשיקול מרכזי בהעסקת מאמן כזה או אחר.

תהליך ההדרכה מאפשר למאמן המודרך לדון באופן חופשי בסוגיות העולות במסגרת תהליכי האימון,  להעלות דילמות מקצועיות ולקדם את מקצוענותו ושליטתו במתודולוגיות האימוניות (Carroll, 2006). תהליך ההדרכה מאפשר למאמן המודרך להכיר וללמוד איך להתגבר על דפוסי חשיבה המגבילים את יכולתו לאמן באופן אפקטיבי.

המדריך אינו מאמן את המאמן המודרך בסוגיות הקשורות לחייו האישיים אלא מלווה ותומך בהמשך צמיחתו והתפתחותו המקצועית תוך כדי יצירת מסגרת המעודדת למידה. כדי לתמוך בהמשכיות ויציבות בתהליך התפתחותו של המאמן המודרך נהוג לקיים את פגישות ההדרכה במתכונת שבועית או דו שבועית.

אם אתה מרגיש שאתה רוצה להמשיך ולפתח את יכולות האימון שלך, מרגיש "בודד במערכה", מעוניין בשותף לדרך, לדון יחד ולקדם את מקרי האימון שלך, רוצה ללמוד מודלים נוספים שיכולים לשפר את עבודתך כמאמן – הדרכה היא הפיתרון עבורך!

למה לבחור להיות בהדרכה דוקא איתי…

אני בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות, בכל הגילאים ועם מגוון רחב של אתגרים ומטרות.

אני המאמן היחיד בארץ, בעל תואר M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני, אוסטרליה. תואר זה הוא התואר האקדמי המוערך והגבוה ביותר בתחום האימון, ובתוכנית שלו משולבים לימוד ותרגול של תאוריות, מודלים וכלים שכולם נבדקו ונחקרו מדעית.

אני ממשיך לפתח את הידע וכישורי האימון שלי באופן קבוע, בהדרכות שאני מקבל ובכנסים המקצועיים המובילים בעולם בתחום האימון, בהם אני משתתף.

אני מקפיד על איכות הקשר ההדרכתי, הדדיות, הדגשת חוזקותיו של המאמן המודרך, התמקדות בתוצאות ויצירת מסגרת גמישה ותומכת המעודדת שאלת שאלות ולמידה מתמדת.

כשאתה נמצא איתי בהדרכה, אתה יכול להיות בטוח שהגישות, המודלים והטכניקות בהם נעשה שימוש, נבדקו מחקרית ועובדים! אתה יכול להיות בטוח שמדובר בכלים ומודלים שנבדקו ונחקרו ע"י מיטב החוקרים ואת הידע הזה, בצירוף ניסיון שצברתי בעבודה עם עשרות לקוחות מרוצים ואיכפתיות אמיתית, אני מביא לפגישות ההדרכה שלנו.

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ולצאת לדרך של עבודת הדרכה משותפת.

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383

לקרוא עוד אודותי – לחצו כאן

לקרוא עוד על תואר  M.A. Coaching Psychology – לחצו כאן

 

Carroll, M. (2006). Key issues in coaching psychology supervision. Coaching Psychologist, 2(1), 4–8.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>