אימון אישי

האימון האישי הוא שותפות מקצועית, מתמשכת, בין מתאמן למאמן, שמטרתה לסייע לך, המתאמן, לברר את מטרותיך ויעדיך ולשפר את ביצועיך ואיכות חייך האישיים והמקצועיים. האימון האישי מתמקד במטרות שלך בהווה ובעתיד, הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית : שאיפות, חלומות, מערכות יחסים, כישורים והמעגלים השונים בחייך (חברים, משפחה וכד').

בניית חוסן נפשי, מציאת כיוון מקצועי, בחירת קריירה, מערכות יחסים, התמודדות עם קשיים וקונפליקטים, תחושה של חוסר מימוש, שיפור הדימוי העצמי, אסרטיביות, מציאת והגדרת מטרות, ביטחון עצמי, לחץ, תחושת תקיעות, ניהול אישי, ניהול זמן ואיזון בין בית וקריירה הם דוגמאות לחלק מהתחומים בהם עוסקים המאמן והמתאמן במסגרת תהליך האימון.

אם אתה מרגיש לא ממומש בחיים האישיים או המקצועיים, מרגיש תקוע, לא מצליח להתקדם למטרות שהגדרת לעצמך, מתקשה בהגדרת מטרות, לא מצליח להתמקד ורוצה להשתפר, לצמוח ולהצליח – אימון אישי יכול לסייע לך!

חשוב שתדע! שרק אימון אישי המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית מציע פיתרון אמיתי שיכול לעזור לך לפרוץ את המחסומים, להתגבר על הקשיים ולהתקדם לקראת חיים מצליחים ומאושרים יותר.

מחקרים מראים שאימון אישי המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית עובד ! (Grant, 2003; Green, Oades & Grant, 2006). רק שימוש בתהליך אימוני, מודלים וכלים אימוניים שנחקרו מדעית יכולים להבטיח לך שאתה מקבל את התמורה לה אתה ראוי.

המציאות בשוק האימון בישראל היא שכל אחד חושב, שאחרי הכשרה קצרה (ולפעמים אפילו בלי הכשרה) הוא יכול להכריז על עצמו כמאמן (או קואצ'ר) ו"מומחה" בתחומו. התוצאה היא שהרבה מאמנים פשוט לא מבינים מהו אימון, לא יודעים לאמן ולא יוכלו לעזור לך להגיע לתוצאות משמעותיות, שיחזיקו לאורך זמן. רק מאמנים בודדים מבססים את תהליכי האימון שלהם על תאוריות וכלים שנחקרו, נבדקו לאורך שנים, והשיגו תוצאות אמיתיות.

עם היד על הלב… היית מוכן לקחת תרופה רק בגלל שמי שמוכר לך אותה אומר שהיא עובדת ? האם היית מוכן לקחת תרופה שמעולם לא נבדקה ? שאין הוכחות אמיתיות להצלחה שלה ? כמובן שלא ! סיכויי ההצלחה של תרופה שכזו – נמוכים מאוד.

כמו עם התרופה כך גם באימון – לא נכון לבחור להתאמן עם מאמן שלא ברור על מה הוא מבסס את התהליכים שלו, מה רמת הידע שלו ושלא ברור באיזו מידה השיטות שלו עובדות!

אז למה לבחור להתאמן איתי…

אני המאמן היחיד בארץ, בעל תואר M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני, אוסטרליה. תואר זה הוא התואר האקדמי המוערך והגבוה ביותר בתחום האימון, ובתוכנית שלו משולבים לימוד ותרגול של תאוריות, מודלים וכלים שכולם נבדקו ונחקרו מדעית.

אני ממשיך לפתח את הידע וכישורי האימון שלי באופן קבוע, בהדרכות שאני מקבל ובכנסים המקצועיים המובילים בעולם בתחום האימון, בהם אני משתתף. אני בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות, בכל הגילאים ועם מגוון רחב של אתגרים ומטרות.

כשאתה מתאמן איתי, אתה יכול להיות בטוח שהגישות, המודלים והטכניקות בהם נעשה שימוש, נבדקו מחקרית ועובדים!. אתה יכול להיות בטוח שמדובר בכלים ומודלים שנבדקו ונחקרו ע"י מיטב החוקרים ואת הידע הזה, בצירוף ניסיון שצברתי בעבודה עם עשרות לקוחות מרוצים ואיכפתיות אמיתית, אני מביא לפגישות האימון.

אם הצבת לעצמך מטרות ואתה רוצה להתקדם לקראתן, גם אם אתה עדיין לא יודע מה המטרות שלך, אם אתה רוצה לשפר ביצועים בכל תחומי החיים, לחוות שיפור בחוסן הנפשי, להרגיש יותר ממוקד, להיות בעל ביטחון עצמי גבוה יותר, להשתפר במערכות יחסים, לדעת לנהל את עצמך טוב יותר, להצליח, להנות מאיכות חיים גבוהה יותר ולהיות מאושר יותר אז אני מזמין אותך ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון לקראת השינוי החיובי לו אתה מייחל!

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383

לקרוא עוד אודותי – לחצו כאן

לקרוא עוד על תואר  M.A. Coaching Psychology – לחצו כאן

 

 

Grant, A. (2003). The impact of life coaching on goal attainment metacognition and mental health. Social Behavior and Personality, 31(3), 253-263.

Green, L., Oades, L., & Grant, A. (2006). Cognitive-behavioral, solution-focused life coaching: Enhancing goal striving, well-being, and hope. The Journal of Positive Psychology, 1(3), 142-149.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>