אימון לשינוי הרגלי בריאות

 בואו נודה על האמת…

למרות שאנחנו יודעים שחשוב לאכול הרבה פירות וירקות, לעשות פעילות גופנית, להימנע מעישון, לאכול פחות מזון מעובד, לשהות בשמש רק עם הגנה מתאימה, ועוד ועוד הרגלים, אנחנו ברוב המקרים לא מצליחים לעשות את הסוויץ' בראש. לעשות את השינוי. וזה למרות שאנחנו יודעים שבשורה התחתונה אנחנו מזיקים לעצמנו!

אם יש לך הרגלי בריאות מזיקים שאתה מעוניין להפסיק, אם אתה לא מצליח לשלב בחייך הרגלים בריאים – אימון לשינוי הרגלי חיים יכול לעזור לך!

חשוב שתדע! רק אימון המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית מציע פיתרון אמיתי שיסייע לך לפרוץ את המחסומים, להתגבר על הקשיים ולשנות הרגלי בריאות, לתמיד.

מחקרים מראים שאימון לשינוי הרגלי בריאות המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית עובד ! (Luszczynska & Haynes, 2009; Ziegelmann, Lippke & Schwarzer, 2008). רק שימוש בתהליך אימוני, מודלים וכלים אימוניים שנחקרו מדעית יכולים להבטיח לכם שאתם מקבלים את התמורה לה אתה ראוי.

המציאות בשוק האימון בישראל היא שכל אחד חושב, שאחרי הכשרה קצרה (ולפעמים אפילו בלי הכשרה) הוא יכול להכריז על עצמו כמאמן (או קואצ'ר) ו"מומחה" בתחומו. התוצאה היא שהרבה מאמנים פשוט לא מבינים מהו אימון, לא יודעים לאמן ולא יוכלו לעזור לך לשנות הרגלים, ובמיוחד בדרך שהשינוי יחזיק לאורך זמן. רק מאמנים בודדים מבססים את תהליכי האימון שלהם על תאוריות וכלים שנחקרו, נבדקו לאורך שנים, והשיגו תוצאות אמיתיות.

אז למה לבחור להתאמן איתי…

אני בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות, בכל הגילאים ועם מגוון רחב של אתגרים ומטרות. אני המאמן היחיד בארץ, בעל תואר M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני, אוסטרליה. תואר זה הוא התואר האקדמי המוערך והגבוה ביותר בעולם בתחום האימון, ובתוכנית שלו משולבים לימוד ותרגול של תאוריות, מודלים וכלים שכולם נבדקו ונחקרו מדעית.

אני ממשיך לפתח את הידע וכישורי האימון שלי באופן קבוע, בהדרכות שאני מקבל ובכנסים המקצועיים המובילים בעולם בתחום האימון, בהם אני משתתף.

כשאתה מתאמן איתי, אתה יכול להיות בטוח שהגישות, המודלים והטכניקות בהם נעשה שימוש, נבדקו מחקרית ועובדים!. אתה יכול להיות בטוח שמדובר בכלים ומודלים שנבדקו ונחקרו ע"י מיטב החוקרים ואת הידע הזה, בצירוף ניסיון שצברתי בעבודה עם עשרות לקוחות מרוצים ואיכפתיות אמיתית, אני מביא לפגישות האימון.

אם יש לך הרגלים מזיקים שאתה רוצה להיפרד מהם, אם אתה מעוניין לאמץ הרגלים בריאים, להנות מאיכות חיים גבוהה יותר ולהיות מאושר יותר אז אני מזמין אותך ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון לקראת השינוי החיובי לו אתה מייחל!

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383

לקרוא עוד אודותי – לחצו כאן

לקרוא עוד על תואר M.A. Coaching Psychology – לחצו כאן

 

Luszczynska, A., & Haynes, C. (2009). Changing nutrition, physical activity and body weight among student nurses and midwives: Effects of a planning intervention and self-efficacy beliefs. Journal of Health Psychology, 14(8), 1075-1084.

 Ziegelmann, J., Lippke, S., & Schwarzer, R. (2006). Adoption and maintenance of physical activity: Planning interventions in young, middle-aged, and older adults. Psychology & Health, 21(2), 145-163.