אימון לירידה במשקל

הההשמנה נחשבת בעשרות השנים האחרונות למחלה כרונית, שממדיה הולכים וגדלים, והיא מסכנת חיים, מגבירה את הסיכון למחלות לב, סכרת וסרטן. על פי נתוני משרד הבריאות, יותר מ-62% מהמבוגרים וכ-19% מבני הנוער בישראל סובלים מהשמנת יתר (דו"ח מבקר המדינה 2007).

למרות הקשר הברור בין ההשמנה להופעתן של מחלות כרוניות ורמת חומרתן, רבים נכשלים שוב ושוב בנסיון לרדת במשקל.

אימון לירידה במשקל הוא שותפות מתמשכת בין מתאמן למאמן, שמטרתה לסייע לך, המתאמן להגדיר יעדים, לפרוץ מחסומים ולעשות שינוי אמיתי שיאפשר לך לרדת במשקל ולשמור עליו לאורך זמן.

אם ניסית את כל הדיאטות אבל אתה שוב חוזר ועולה במשקל, אם נשבעת שאתה לא אוכל יותר מתוקים אבל שוב התנפלת על חבילת וופלים, אם שוב עשית מנוי לחדר כושר ואתה לא משתמש בו, אם אתה מרגיש שחוסר היכולת לרדת במשקל פוגעת גם בדימוי והביטחון העצמי שלך – אימון אישי לירידה במשקל יכול לעזור לך!

חשוב שתדע! שרק אימון לירידה במשקל המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית מציע פיתרון אמיתי שיכול לעזור לך לפרוץ את המחסומים, להתגבר על הקשיים, להגיע למשקל הרצוי ולשמור עליו לאורך זמן. מחקרים מראים שאימון לירידה במשקל המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית עובד ! (Luszczynska, Sobczyk & Abraham, 2007).

רק שימוש בתהליך אימוני, מודלים וכלים אימוניים שנחקרו מדעית יכולים להבטיח לך שאתה מקבל את התמורה לה אתה ראוי.

כדי לשנות את אורח חיינו ולרדת במשקל, פעם אחת ולתמיד, לא מספיק לעשות פעילות גופנית ולאכול נכון יותר, אלא יש צורך בשינוי אמיתי בדפוסי חשיבה, שמנחים ומכוונים אותנו בחיים. שינוי בדפוסי חשיבה הוא תהליך מורכב שמתבסס על עקרונות וכלים מהפסיכולוגיה הקוגנטיבית, הפסיכולוגיה החיובית והפסיכולוגיה החברתית.

המציאות בשוק האימון בישראל היא שכל אחד חושב, שאחרי הכשרה קצרה (ולפעמים אפילו בלי הכשרה) הוא יכול להכריז על עצמו כמאמן (או קואצ'ר) ו"מומחה" בתחומו. התוצאה היא שהרבה מאמנים פשוט לא מבינים מהו אימון, לא יודעים לאמן ולא יוכלו לעזור לך לרדת במשקל ולשמור על המשקל החדש לאורך זמן. רק מאמנים בודדים מבססים את תהליכי האימון שלהם על תאוריות וכלים שנחקרו, נבדקו לאורך שנים, והשיגו תוצאות אמיתיות.

אז למה לבחור להתאמן דווקא איתי…

אני בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות.

אני המאמן היחיד בארץ, בעל תואר M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני, אוסטרליה. תואר זה הוא התואר האקדמי המוערך והגבוה ביותר בעולם בתחום האימון, ובתוכנית שלו משולבים לימוד ותרגול של תאוריות, מודלים וכלים שכולם נבדקו ונחקרו מדעית. אני בעל הכשרה וניסיון מעשי רב בעבודה כמאמן כושר ובעל הסמכה בתזונת ספורט.

אני משלב בתהליכי האימון שלי ידע רב וכלים מתחומי הכושר, הספורט, התזונה והפסיכולוגיה. אני ממשיך לפתח את הידע וכישורי האימון שלי באופן קבוע, בהדרכות שאני מקבל ובכנסים המקצועיים המובילים בעולם בתחום האימון, בהם אני משתתף.

כשאתה מתאמן איתי, אתה יכול להיות בטוח שהגישות, המודלים והטכניקות בהם נעשה שימוש, נבדקו מחקרית ועובדים!. אתה יכול להיות בטוח שמדובר בכלים ומודלים שנבדקו ונחקרו ע"י מיטב החוקרים ואת הידע הזה, בצירוף ניסיון שצברתי בעבודה עם עשרות לקוחות מרוצים ואיכפתיות אמיתית, אני מביא לפגישות האימון.

אם אתה רוצה לרדת במשקל ולהצליח לשמור על משקל זה לאורך זמן, לשפר את החוסן הנפשי,  להעלות את הדימוי והביטחון העצמי, להצליח, להנות מאיכות חיים גבוהה יותר ולהיות מאושר יותר אז אני מזמין אותך ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון לקראת השינוי החיובי לו אתה מייחל!

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383

לקרוא עוד אודותי – לחצו כאן

לקרוא עוד על תואר M.A. Coaching Psychology – לחצו כאן

 

Luszczynska, A., Sobczyk, A., & Abraham, C. (2007). Planning to lose weight: Randomized controlled trial of an implementation intention prompt to enhance weight reduction among overweight and obese women. Health Psychology, 26(4), 507-512.