אימון לחיים עם מחלה כרונית

מחלה כרונית היא מחלה אותה נושא החולה במשך זמן רב ולעיתים כל חייו.

חולים במחלות כרוניות ראויים ויכולים, כמו כל אדם, לחיות חיים מלאים ומאושרים.

אם אתה חי עם מחלה כרונית, אם אתה מתנהג לפעמים בדרך שעלולה להחמיר את המצב שלך פשוט כי נמאס לך, אם אתה חווה לפעמים תקופות של חוסר אנרגיה ומוטיבציה – אימון לחיים עם מחלה כרונית יכול לסייע לך!

חשוב שתדע!, שרק אימון המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית מציע פיתרון אמיתי שיכול לסייע לך לפרוץ את המחסומים, להתגבר על הקשיים ולהתקדם לקראת חיים טובים ובריאים יותר.

מחקרים מראים שאימון לחיים עם מחלה כרונית המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית עובד ! (Laatikainen et al., 2007; Lindner et al., 2003). רק שימוש בתהליך אימוני, מודלים וכלים אימוניים שנחקרו מדעית יכולים להבטיח לך שאתה מקבל את התמורה לה אתה ראוי.

המציאות בשוק האימון בישראל היא שכל אחד חושב, שאחרי הכשרה קצרה (ולפעמים אפילו בלי הכשרה) הוא יכול להכריז על עצמו כמאמן (או קואצ'ר) ו"מומחה" בתחומו. התוצאה היא שהרבה מאמנים פשוט לא מבינים מהו אימון, לא יודעים לאמן ולא יוכלו לעזור לך לשפר את איכות חייך, ובמיוחד לאורך זמן. רק מאמנים בודדים מבססים את תהליכי האימון שלהם על תאוריות וכלים שנחקרו, נבדקו לאורך שנים, והשיגו תוצאות אמיתיות.

כשאנחנו מדברים על הבריאות שלך אל תתפשר!

אז למה לבחור להתאמן איתי…

אני בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות, בכל הגילאים.

אני המאמן היחיד בארץ, בעל תואר M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני, אוסטרליה. תואר זה הוא התואר האקדמי המוערך והגבוה ביותר בתחום האימון, ובתוכנית שלו משולבים לימוד ותרגול של תאוריות, מודלים וכלים שכולם נבדקו ונחקרו מדעית. אני ממשיך לפתח את הידע וכישורי האימון שלי באופן קבוע, בהדרכות שאני מקבל ובכנסים המקצועיים המובילים בעולם בתחום האימון, בהם אני משתתף.

כשאתה מתאמן איתי, אתה יכול להיות בטוח שהגישות, המודלים והטכניקות בהם נעשה שימוש, נבדקו מחקרית ועובדים! אתה יכול להיות בטוח שמדובר בכלים ומודלים שנבדקו ונחקרו ע"י מיטב החוקרים ואת הידע הזה, בצירוף ניסיון שצברתי בעבודה עם עשרות לקוחות מרוצים ואיכפתיות אמיתית, אני מביא לפגישות האימון.

אם אתה חי עם מחלה כרונית ורוצה לשפר את החוסן הנפשי, להעלות את הדימוי והביטחון העצמי, לאמץ התנהגויות בריאות ולוותר על התנהגויות מזיקות, להיות עם מוטיבציה גבוהה יותר, להנות מאיכות חיים גבוהה יותר ולהיות מאושר יותר אני מזמין אותך ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון לקראת השינוי החיובי לו אתה מייחל!

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383

 לקרוא עוד אודותי – לחצו כאן

לקרוא עוד על תואר M.A. Coaching Psychology – לחצו כאן

 

Laatikainen, T., Dunbar, J., Chapman, A., Kilkkinen, A., Vartiainen, E., Heistaro, S., et al. (2007). Prevention of Type 2 Diabetes by lifestyle intervention in an Australian primary health care setting: Greater Green Triangle(GGT) Diabetes Prevention Project. BMC Public Health, 7(1), 249.

Lindner, H., Menzies, D., Kelly, J., Taylor, S., & Shearer, M. (2003). Coaching for behaviour change in chronic disease: A review of the literature and the implications for coaching as a self-management intervention. Australian Journal of Primary Health, 9(2/3), 177-185.