אימון לחיים בריאים

בעשרות השנים האחרונים אנו עדים לעלייה משמעותית בתוחלת החיים בעולם המערבי. עלייה זו, בתוחלת החיים, היא תולדה של מגוון גורמים וביניהם המהפכה התעשייתית והמהפכה המודרנית ברפואה.

לצערינו, לצד ההיבטים החיוביים של הארכת תוחלת החיים אנו נאלצים להתמודד כיום גם עם היבטים שליליים של אותה פריצת דרך רפואית תעשייתית.

המעבר לצריכה של מזון מעובד ותעשייתי, הזמינות הרבה של המזון והלחץ השורר בעולם העבודה המערבי תרמו למה שמכונה כיום המגיפה של המאה ה-20, נטייה של אחוזים ניכרים מהאוכלוסיה להשמנה. נטייה זו הובילה גם להופעה של מחלות חדשות והחמרה של מחלות כרוניות קיימות.

למרות הקשר הברור בין ההשמנה להופעתן של מחלות כרוניות ורמת חומרתן, רבים נכשלים שוב ושוב בנסיונותיהם לרדת במשקל. חולים כרוניים לא מצליחים לאמץ התנהגויות בריאות שיכולות לשפר את מצבם הרפואי ואנשים בריאים המתבקשים לבצע פעילויות שיכולות לשמור על בריאותם ולמנוע הופעה של מחלות לא מתמידים בביצוען. שוב ושוב אנו מגלים כי תהליך השינוי בתחום הבריאות הוא מורכב וקשה.

"חיים בריאים", הם לא רק חיים ללא חולי או מכאוב ! השאיפה ל"חיים בריאים" יותר טומנת בחובה את הרצון שלנו לחיים מאוזנים יותר, רגועים יותר, מעורבים, פעילים ומאושרים יותר, בהם אנחנו יכולים לממש טוב יותר את הפוטנציאל שלנו.

לכל אחד ואחת מגיע לחיות ולהנות מחיים בריאים !

אימון, המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית מציע פיתרון אמיתי שיכול לסייע לפרוץ את המחסומים, להתגבר על הקשיים ולהתקדם לקראת חיים בריאים יותר.

בצד ימין תמצאו קישורים לעמודים ספציפיים העוסקים ב: אימון לירידה במשקל, אימון לחיים עם מחלה כרונית ואימון לשינוי הרגלי בריאות.

אני מזמין אותך לעיין ולפנות אלי בכל שאלה ועניין.

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383