אימון עסקי

האימון העסקי הוא שותפות מקצועית מתמשכת בין מתאמן למאמן, שמטרתה לסייע לך, המתאמן לברר את מטרותיך ויעדיך ולשפר את ביצועיך ואיכות חייו האישיים ו/או המקצועיים.

האימון העסקי מתבצע בשלוש רמות :הקניית כישורים, קידום ושיפור ביצועים (שלך ו/או הארגון) והתפתחות אישית.

האימון העסקי מתמקד בהווה ובמטרות שלך בעתיד בדגש  על הישגיך בתחום הארגוני-ניהולי.

ניהול עובדים, יזמות, ניהול זמן, מנהיגות, מערכות יחסים (עם ממונים, עמיתים , כפיפים וספקים), ניהול הקריירה האישית, התמודדות עם שינויים, משברים, שחיקה, ביטחון עצמי, חוסן נפשי, עבודת צוות, הצבת יעדים ועמידה בהם, קידום, פיטורין ופרישה הם דוגמאות לנושאים בהם עוסקים המאמן והמתאמן במסגרת תהליך האימון העסקי.

אם אתה מרגיש שהקריירה שלך תקועה, מרגיש חוסר מימוש בעבודה, מתקשה במציאת האיזון בין הקריירה ושאר תחומי החיים, לחוץ, חושש שחסרים לך כלים כדי להתמודד בהצלחה עם התפקיד החדש, נלחץ מהתמודדויות הקשורות לניהול עובדים, לא מאמין ביכולת שלך בעבודה, זקוק לסיוע בשיפור יכולות ניהול זמן וניהול עצמי – אימון עסקי יכול להתאים לך!

חשוב שתדע! רק אימון עסקי המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית מציע פיתרון אמיתי שיכול לסייע לך לפרוץ את המחסומים, להתגבר על הקשיים ולהתקדם לקראת מימוש הפוטנציאל האישי שלך בעבודה.

מחקרים מראים שאימון עסקי המבוסס על תיאוריות ומודלים שנבחנו ונחקרו מדעית עובד ! (Grant, Curtayne & Burton, 2009). רק שימוש בתהליך אימוני, מודלים וכלים אימוניים שנחקרו מדעית יכולים להבטיח לך שאתה וארגון שלך מקבלים את התמורה לה אתם ראויים.

המציאות בשוק האימון בישראל היא שכל אחד חושב, שאחרי הכשרה קצרה (ולפעמים אפילו בלי הכשרה) הוא יכול להכריז על עצמו כמאמן (או קואצ'ר) ו"מומחה" בתחומו. התוצאה היא שהרבה מאמנים פשוט לא מבינים מהו אימון, לא יודעים לאמן ולא יוכלו לעזור לך להגיע לתוצאות משמעותיות, שיחזיקו לאורך זמן. רק מאמנים בודדים מבססים את תהליכי האימון שלהם על תאוריות וכלים שנחקרו, נבדקו לאורך שנים, והשיגו תוצאות אמיתיות.

עם היד על הלב… האם היית מוכן לקנות מוצר יקר שאין לכם מושג אם הוא יעבוד ? כמובן שלא ! ההימור שאתם לוקחים גדול והסיכון רב ! כמו עם המוצר היקר כך גם באימון – לא נכון לבחור להתאמן עם מאמן שלא ברור על מה הוא מבסס את התהליכים שלו, מה רמת הידע שלו ושלא ברור באיזו מידה השיטות שלו עובדות!

אז למה לבחור להתאמן איתי…

אני מביא איתי ידע וניסיון ניהולי של למעלה מ 20 שנה. אני בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות, בכל הגילאים ועם מגוון רחב של אתגרים ומטרות.

אני המאמן היחיד בארץ, בעל תואר M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני, אוסטרליה. תואר זה הוא התואר האקדמי המוערך והגבוה ביותר בתחום האימון, ובתוכנית שלו משולבים לימוד ותרגול של תאוריות, מודלים וכלים שכולם נבדקו ונחקרו מדעית.

אני ממשיך לפתח את הידע וכישורי האימון שלי באופן קבוע, בהדרכות שאני מקבל ובכנסים המקצועיים המובילים בעולם בתחום האימון, בהם אני משתתף.

כשאתה מתאמן איתי, אתה יכול להיות בטוח שהגישות, המודלים והטכניקות בהם נעשה שימוש, נבדקו מחקרית ועובדים!. אתה יכול להיות בטוח שמדובר בכלים ומודלים שנבדקו ונחקרו ע"י מיטב החוקרים ואת הידע הזה, בצירוף ניסיון שצברתי בעבודה עם עשרות לקוחות מרוצים ואיכפתיות אמיתית, אני מביא לפגישות האימון.

אם אתה רוצה לשפר ביצועים בכל תחומי החיים ובתחום העסקי בפרט, לחוות שיפור בחוסן הנפשי, להרגיש יותר ממוקד, להיות בעל ביטחון עצמי גבוה יותר, לדעת לאזן נכון יותר בין דרישות הקריירה ושאר תחומי החיים, לחוות פחות לחץ, להשתפר במערכות יחסים, לדעת לנהל את עצמך ואת עובדיך טוב יותר, להצליח, להנות מאיכות חיים גבוהה יותר ולהיות מאושר יותר אז אני מזמין אותך ליצור קשר ולעשות את הצעד הראשון לקראת השינוי החיובי לו אתה מייחל!

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383

לקרוא עוד אודותי – לחצו כאן

לקרוא עוד על תואר M.A. Coaching Psychology – לחצו כאן

 

Grant, A. M., Curtayne, L., & Burton, G. (2009). Executive coaching enhances goal attainment, resilience and workplace well-being: A randomised controlled study. Journal of Positive Psychology, 4(5), 396-407.