אודות

ד"ר עופר אטד הוא בעל תואר דוקטור בהתנהגות ארגונית מאוניברסיטת תל אביב.

בנוסף, ד"ר אטד הוא המאמן היחיד בארץ אשר הוסמך בתואר האקדמי הגבוה והמוערך ביותר בעולם בתחום ה  Coaching, תואר שני, M.A. Coaching Psychology מאוניברסיטת סידני באוסטרליה.

בוגר התכנית למאמנים במגמת פסיכותרפיה, בביה"ס לעבודה סוציאלית, באוניברסיטת ת"א.

מלמד קורסים בפסיכולוגיה חיובית ויסודות האימון (Coaching), במסגרת לימודי התואר הראשון, במכללת עמק יזרעאל ובמרכז האקדמי פרס. מלמד קורס "ניהול עצמי לאורח חיים פעיל ובריא" במסגרת התוכנית לתואר שני בחינוך לפעילות גופנית ובריאות במכללת סמינר הקיבוצים. מעביר הרצאות וסדנאות בנושאי קידום בריאות, איכות חיים ויישומי פסיכולוגיה חיובית בחינוך ובעולם העבודה.

מרצה במסגרת קורס הכשרת המאמנים ב"גישת מדעי ההתנהגות", בבית הספר לעבודה סוציאלית באונ' ת"א. בוגר קורס מדריכי חדר כושר ובעל הסמכה בתזונת ספורט  (ISSA). חבר בארגון המאמנים והיועצים של אוניברסיטת סידני, אוסטרליה. מאמן בעברית ובאנגלית.

בעל ניסיון באימון של עשרות לקוחות, בעלי מגוון מטרות ואתגרים.

אז למה לבחור להתאמן איתי…

שינוי הוא תהליך מורכב הכולל אתגרים, קשיים ומעברים. המציאות בישראל היא שכל אחד יכול, לאחר הכשרה קצרה (ולעיתים אף ללא הכשרה) להכריז על עצמו כמאמן (או קואצ'ר) ו"מומחה" בתחומו. התוצאה היא שהרבה מאמנים פשוט לא מבינים מהו אימון, לא יודעים לאמן ולא יוכלו לעזור לך להגיע לתוצאות משמעותיות, שיחזיקו לאורך זמן. רק מאמנים בודדים מבססים את תהליכי האימון שלהם על תאוריות וכלים שנחקרו, נבדקו לאורך שנים, והשיגו תוצאות אמיתיות.

הייחוד שלי כמאמן הוא בשילוב ידע המבוסס על מחקר עדכני מתחומי הספורט, הניהול, הכושר, הבריאות, ובמיוחד הפסיכולוגיה החיובית וה Coaching Psychology ושילובו בתהליכי האימון בהם אני שותף.

כשאתה מתאמן איתי, אתה יכול להיות בטוח שהגישות, המודלים והטכניקות בהם נעשה שימוש, נבדקו מחקרית והוכחו כאפקטיביים. אתה יכול להיות בטוח שלא מדובר בכותרות ריקות מתוכן אלא בכלים ומודלים שנבדקו ונחקרו ע"י מיטב החוקרים ואת הידע הזה, בצירוף ניסיון שצברתי בעבודה עם עשרות לקוחות ואיכפתיות אמיתית אני מביא לפגישות האימון.

אני מזמין אותך להנות מהביקור באתר, לשאול שאלות וליצור איתי קשר. יצירת הקשר תהיה הצעד הראשון שלך לקראת השינוי החיובי לו אתה מייחל!

אני מחכה לך…

ליצירת קשר וקביעת פגישהלחצו כאן או התקשרו ל: 052-2785383

 להמלצות ממתאמנים שעבדו איתי – לחצו כאן

למכתבי המלצה מלקוחות ארגוניים – לחצו כאן

רוצים ללמוד עוד על תואר M.A. Coaching Psychology ? – לחצו כאן

 

בין לקוחותי: